Přeskočit na obsah

Automatizace domácnosti Somfy

Somfy je přední světový hráč na poli automatizace domácností. Naše společnost vám nabízí inovativní řešení tohoto výrobce, abychom přispěli ke zvýšení komfortu a bezpečnosti vašeho bydlení. S produkty Somfy a aplikací TaHoma® můžete svou chytrou domácnost ovládat jednoduše a odkudkoli. Řešení od Somfy přinášejí úsporu energie díky efektivnímu řízení stínících systémů, pocit klidu a bezpečí s chytrými videotelefony a pohodlí díky snadnému propojení s širokou škálou partnerských produktů díky programu „So Open with Somfy“.

Nastavte si vlastní scénáře pomocí TaHoma® switch

Aplikace TaHoma® vám dává plnou kontrolu nad všemi produkty chytré domácnosti. Pomocí jediné aplikace můžete intuitivně nastavit automatické scénáře pro všechna zařízení, aby se aktivovala podle vašeho denního harmonogramu. Odchod do práce či příchod domů tak domácí automatizace promění v pohodlný přechod. Domov vás uvítá v přednastaveném prostředí podle vaší aktuální potřeby – rolety a žaluzie nastaví do požadované polohy, otevře či zavře vjezdovou bránu nebo garážová vrata. Rolety, žaluzie a markýzy můžete naprogramovat tak, aby se přizpůsobily dennímu světlu a ročnímu období, což přispívá k lepší regulaci teploty v interiéru a k úsporám energie. Pomocí chytrého videotelefonu snadno zjistíte, kdo stojí před vašimi dveřmi, aniž byste byli doma a komunikovat s návštěvami můžete bez nutnosti otevírat dveře. A pokud chcete hosty pustit dál, otevřete jim na dálku jedním tlačítkem.

Navíc, díky pětileté záruce Somfy, která je poskytována bez skrytých poplatků a bez nutnosti registrace, získáváte spolehlivost a důvěru v produkty, které si pro svůj domov zvolíte. Produkty Somfy a jejich integrace do chytré domácnosti vám umožní uvolnit se a užívat si více času s rodinou, zatímco technologie harmonicky reagují na vaše potřeby a rutinu.

Zajímá vás, jak svůj domov proměnit v chytrou domácnost?

Kontaktujte nás! Rádi vám poradíme a pomůžeme najít řešení na míru. Více informací na stránkách SOMFY.