Přeskočit na obsah

O nás

Zabýváme se výrobou samonosných bran,  teleskopických, dvoukřídlých, skládacích,  vstupních branek,  plotových dilců. Dodáváme i brány větších rozměrů pro firmy, automatické závory, garážová vrata, sekční, rolovací, předokenní rolety, ocelové konstrukce. Ploty betonové, svařované panely 3D a 2D, klasické pletivo.

Možnost velkého výběru výplní od oceli, hliník, dřevo, wpc, kované, nebo na přání zákazníka jen rámy a ostatní si udělá svépomocí.  Zajišťujeme povrchové úpravy žárový zinek, barva, komaxit.  Veškeré komponenty bran Dodáváme v té nejvyšší kvalitě. 

Jsme obchodními partnery předních světových výrobců elektrických pohonů Somfy a Nice. Pokud se stane, že máte poruchu, ve většině případů řešíme do 48 hodin.
 
Dodáváme pohony i na Vaše stávající brány. 
 
Zajišťujeme kompletní servis v záruční i pozáruční době. Servis nabízíme i pro brány a garážová vrata, od jiných dodavatelů. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení,  vše vždy konzultujeme se zákazníkem a vyrábíme dle jeho požadavků. Můžete si být jisti že uděláme maximum k Vaší spokojenosti. Každého zákazníka si vážíme a Vždy nás těší když je s naší práci spokojen. 
 
Kde jiní řeknou že to nejde pro nás naopak práce začíná. Samozřejmostí je zaměření na místě,  konzultace a nezávazná cenová nabídka zdarma.