Přeskočit na obsah

Reference

Tomáš D.

Recenze na webu nejremeslnici.cz

Zakázka: Dodání a montáž pohonů Somfy Ixengo L 24V io na stávající bránu.

Reference: Za sebe mohu pana Axmanna rozhodně doporučit. Dělal pouze pohon brány od Somfy. Profesionální přístup a perfektní komunikace. Líbí se mi, že je v obraze a jak se dokázal vypořádat se špatnou připraveností brány. Co jsem měl možnost tak vidět jeho vybavení, tak je vidět, že to s podnikáním v tomto oboru myslí fakt vážně.

Ferenčík M.

Recenze na webu nejremeslnici.cz

Zakázka: Poptávám dodání a montáž pohonu na pojezdovou bránu. Brána zasouvací o rozměrech cca 3,5 X 1,7 m. Elektrický kabel přiveden k bráně a Je třeba ho propojit v zásuvce.

Reference: Spokojenost s prací. Velmi profesionální jednání. Vstřícnost že strany dodavatele při nutnosti posunutí poptávané zakázky.

Michal M.

Recenze na webu nejremeslnici.cz

Zakázka: Potřeboval bych vyrobit cca 50m zábradlí okolo terasy z ocelových jeklů. Okolo schodišť je zábradlí dvojité a šikmé, okolo terasy je rovné, jednoduché. Materiál je připravený a nařezaný na přesné rozměry a to včetně konzol pro uchycení do základu. Všechny části jsou rovné nebo šikmé. Výroba spočívá v 90% ve svařování a broušení.

Reference: Z mé strany patří p. Axmann opravdu velký dík za dobrou práci. Přestože už byl příchod zimy opravdu znát, zadaného úkolu se zhostili výborně a podařilo se zábradlí nejen vyrobit a namontovat, ale také natřít barvou. Proto mohu s klidným svědomím tuto firmu doporučit a pokud se to podaří, chystáme pro ni v budoucnosti ještě další zakázku.

Viťa Pruška

Recenze na webu nejremeslnici.cz

Zakázka:Výroba samonosné brány a vstupní branky, výplň 3D panely, žárový zinek. Pohon Nice.

Reference: Profesionální jednání. Výroba o týden dříve než bylo původně domluveno. Realizace v neděli za 4h bylo vše hotovo. Jednoznačně doporučuji využít služeb. Cena předem odsouhlasena a dodržena. 👍🏽

Tereza T. Kolmašová

Recenze na webu nejremeslnici.cz

Zakázka:Výroba samonosné brány a vstupní branky s výplňí tahokov privat, žárový zinek.

Reference: Jsme velice spokojeni, rychlé a seriózní jednání, rychlá realizace, perfektní a krásná práce. Doporučujeme.

Jan Matějka

Recenze na webu nejremeslnici.cz

Zakázka:Výroba samonosné brány průjezd 6,5m výplň dřevo, bezdrátové fotobunky.

Reference: Jsem velmi spokojen brana podle mích představ. Rychlá výroba a nízká cena. Jednání velmi dobré.

Michal V.

Recenze na webu nejremeslnici.cz

Zakázka:Dobrý den,poptávám plotové výplně z tahokovu.8ks. Stavební otvor 180cm šířka výška 68cm. Můžete mi nabídnout nějaké varianty provedení a cenovou nabídku. Děkuji Michal V.

Reference: Vše proběhlo jak jsme se domluvili. dokonce ještě před termínem.