Přeskočit na obsah

Služby

Brány

Veškeré brány vyrábíme na míru dle přání zákazníka. Samonosné, posuvné, teleskopické, dvoukřídlé, skládací, kované. Vyrábíme také vstupní branky, plotové dílce ve stejném provedení jako brány. 
 
Nabízíme velký výběr moderních výplní Tahokov, 3D plechy, Z lamely, laserem vypálené vzory, ale i klasické výplně Z profilu, dřevo, wpc desky, 2D a 3D panely. Rovněž možnost hliníkových výplní Tahokov a lamely.
 
Veškeré brány dodáváme s elektrickým pohonem včetně zapojení a zprovoznění. V případě zájmu děláme brány i manuální. Veškeré výrobky žárově zinkujeme pro zajištění dlouhé životnosti, dále je možnost lakování nebo praškové lakování (KOMAXIT).
Garážová vrata pro rodinné domy sekční a rolovací. Velký výběr panelů a barev. Rychlost dodání cca 4 týdny. Předokenní rolety. 

Pro průmysl

Pro firmy nabízíme také průmyslové brány velkých rozměrů až do 10 metrů průjezdu, průmyslové vrata sekční a rolovací. 

Ploty

Betonové skládací 3D a 2D panely, pletivo.
 
Zajišťujeme kompletní servis bran a garážové techniky.
 
Snažíme se uspokojit Vaše požadavky k maximální spokojenosti. Jsme schopni zajistit kompletní oplocení Vašeho domu či firmy. I v průběhu výroby Jsme v neustálém kontaktu a řešíme případné dotazy nebo změny pokud je to ještě možné. 
 
I po dokončení zakázky na Vás nezapomeneme a v rámci záruky děláme minimálně 1x za rok servisní prohlídku, tak aby se předešlo případným komplikacím.
 
Tyto prohlídky jsou v záruční době zdarma. 

Servis

Zajišťujeme kompletní servis v záruční i pozáruční době.
 
Servis nabízíme i pro brány a garážová vrata, od jiných dodavatelů. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení,  vše vždy konzultujeme se zákazníkem a vyrábíme dle jeho požadavků. Můžete si být jisti že uděláme maximum k Vaší spokojenosti. Každého zákazníka si vážíme a Vždy nás těší když je s naší práci spokojen. 
 
Kde jiní řeknou že to nejde pro nás naopak práce začíná. Samozřejmostí je zaměření na místě,  konzultace a nezávazná cenová nabídka zdarma. 

Automatizace domácnosti Somfy

Zajímá vás, jak svůj domov proměnit v chytrou domácnost?

Somfy je přední světový hráč na poli automatizace domácností. Naše společnost vám nabízí inovativní řešení tohoto výrobce, abychom přispěli ke zvýšení komfortu a bezpečnosti vašeho bydlení. S produkty Somfy a aplikací TaHoma® můžete svou chytrou domácnost ovládat jednoduše a odkudkoli. Řešení od Somfy přinášejí úsporu energie díky efektivnímu řízení stínících systémů, pocit klidu a bezpečí s chytrými videotelefony a pohodlí díky snadnému propojení s širokou škálou partnerských produktů díky programu „So Open with Somfy“.